Home
 
Letní soustředění v roce 2018 se vrátí do známé lokality "U Starého rybníka" ve Zbraslavicích. Třinácté soustředění proběhne v termínu 07.-14.07. Zbraslavice leží nedaleko Kutné Hory, více na přiložené mapě. Podrobnosti o sportovním areálu najdete na jeho oficiálních stránkách http://www.zbraslavice.eu/.

Hlavní náplní soustředění bude trénink korejského bojového umění Taekwondo WTF. Vzhledem k množství volného času během dne nemohou chybět rozmanité  míčové a sportovní hry, výlety do přírody, atd. V rámci pobytu bude zajištěna strava s plnou penzí, stejně tak dvě pravidelné svačiny a pitný režimu během celého dne. Další informace můžete nalézt v popisech starších soustředění výběrem vlevo v menu.

V případě jakéhokoliv dalšího dotazu neváhejte kontaktovat trenéry telefonicky nebo mailem. Odpovíme co nejdříve to bude možné. Děkujeme

Souhrn informací k letošnímu soustředění:

Termín soustředění 07. - 14.07.2018
Místo soustředění Zbraslavice, "U Starého Rybníka"
Doprava na soustředění společně auty
Odjezd sobota 07.07. v cca 10 hodin
Příjezd sobota 14.07. okolo 11-ti hodin
Cena soustředění 4000,-
Předběžná přihláška ke stažení zde
!!! DOPORUČENÝ SEZNAM VĚCÍ !!! zde
NOVÉ - Omezení elektroniky - NOVÉ zde

Z celkové ceny soustředění (4000,-) je nutné nejprve zaplatit zálohu 2000,- do konce dubna 2018. Následně doplatit částku 2000,-, a to do 1.6.2018 na účet (nebo v hotovosti do pokladny) oddílu Gladiator Dojang, viz. informace na předběžné přihlášce.

Nové informace o soustředění budou průběžně doplňovány na této stránce...

 
Home