Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: L:\Weby\Web_GD\foto\2011\foto2011.gif

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Home

VÁNOČNÍ TURNAJ 2014 - 13.12.2014

. přidáno 15.12.2014 .

V sobotu 13. 12. 2014 se tradiční Vánoční turnaj v Pelhřimově. Účastnilo se okolo 350 závodníků z ČR, Německa, Rakouska, Chorvatska a Běloruska. Zápasilo se ve dvou halách na pěti tatami. Za Gladiator závodili - Adam, Marek, Martin, Matěj a Michal, za podpory všech trenérů Kuby, Petra, Tomáše a Terezy. Michal zahajoval zápasy na své ploše v kategorii Kadeti B do 49kg. Nastoupil proti D.Kloučkovi z TJ Sokol HK. Michal zvítězil 8:3, nicméně se stále zahříval. Bylo vidět, že ... (fotogalerie)

PRAGUE OPEN 2014, PRAHA - 01.11.2014

. přidáno 08.11.2014 .

V sobotu 1. 11. 2014 se konaly závody kyorugi v Pražské hale Slavia. Účastnilo se okolo 350 závodníků z ČR, Litvy, Polska, Moldávie, Maďarska a Běloruska. Za Gladiator závodili - Adam, Marek, Martin, Matěj a Nela, za podpory všech trenérů Kuby, Petra, Tomáše a Terezy. Matěj a Marek opět bojovali spolu ve spojené váhové kategorii Kadeti B do 37kg, protože Matějovi nedorazil žádný soupeř. Nastoupil proti Davidovi Vanhassellovi z TKD ... (fotogalerie)

PROTIVÍN CUP 2014, PROTIVÍN - 11.10.2014

. přidáno 12.10.2014 .

V sobotu 11. 10. 2014 se konaly závody kyorugi v Protivíně. Účastnilo se okolo 90 závodníků z několika tuzemských oddílů. Za Gladiator závodili - Adam, Marek, Matěj a Nela, za podpory trenérů Petra, Tomáše a Terezy. Jako první nastoupil Adam v kategorii Kadeti B do 49kg, tentokrát proti dvěma soupeřům z Kangsim Dojang. Nejprve zápasil s J.Syrovým. Adam využil své zápasnické zkušenosti a celý zápas se odehrával v jeho režii ... (fotogalerie)

SOKOL CUP 2014, HRADEC KRÁLOVÉ - 04.10.2014

. přidáno 07.10.2014 .

V sobotu 4. 10. 2014 se konaly tradiční říjnové závody kyorugi v Hradci Králové. Účastnilo se okolo 260 závodníků z České republiky a Polska. Z Gladiatoru se zúčastnili Adam, Marek a Martin, za podpory trenérů Petra, Tomáše a Terezy. Jako první nastoupil Adam v kategorii Kadeti B do 49kg. Tato váhová kategorie byla oproti ostatním velmi obsazena ... (fotogalerie)

SOUSTŘEDĚNÍ ZBRASLAVICE 2014 - 12.-19.07.2014

. přidáno 21.08.2014 .

Od soboty 12.7. do 19.7. se konalo pravidelné letní soustředění nedaleko Zbraslavic. Počasí nám přálo ještě více než v roce 2013, což bylo všemi vítáno. Letošního týdne plného pohybu se zúčasnilo celkem 17 osob. Příjezd na místo byl bez nejmenších komplikací a počet aut byl nakonec více než dostatečující.. V sobotu jsme se po rychlém zabydlení a nabrání sil v rámci poledního klidu vydali na travnaté hřiště, kde jsme téměř dvě hodiny hráli fotbal. Před večeří jsme neodolali a vyzkoušeli poprvé místní rybník na osvěžení. Následoval první trénink Taekwondo, určený ... (fotogalerie)

CZECH OPEN 2014, PRAHA - 21.06.2014

. přidáno 24.06.2014 .

V sobotu 21. 6. 2014 se konalo MČR v Taekwondo WTF tradičně v Pražské hale Slavia. Účastnilo se téměř 300 závodníků z tuzemských, ale i zahraničních oddílů. Za Gladiator Dojang bojovali Adam, Marek, Martin, Matěj a Nela. Gladiator Dojang získal 1x zlato a 1x bronz, dle zápasů 2 výhry a 4 prohry. MČR je prestižní turnaj, kde nejsou rozlišeny kategorie A a B. Víme, že nastoupit proti soupeři s vyšším technickým stupněm, je náročné. Ale právě to vás posouvá zase o jeden zápasnický Taekwondo krůček dál. Všem, co úspěšně zápasili, gratulujeme. ... (fotogalerie)

ZKOUŠKY NA PÁSKY - DĚTI, PRAHA - 16.06.2014

. přidáno 21.06.2014 .

V pondělí 16.6.2014 proběhly další zkoušky na technické stupně. Tentokrát se zaměřením na žákovské stupně pro naše nejmenší cvičence. Zkoušek se zúčastnili čtyři žáci: Petr Kubát, Matěj Reidl, Adam Dohnal a Marek Lheng. Zkoušejícím komisařem byl Ondřej Havlíček, přísedícími všichni trenéři Gladiator Dojang. Výsledky zkoušek jsou následující: Matěj Reidl na zelený pás, Adam Dohnal na žlutý pás a Marek Lheng na bílo-žlutý pás..... (fotogalerie)

SCORPIONS CUP 2014, OLOMOUC - 26.04.2014

. přidáno 01.05.2014 .

V sobotu 26. 4. 2014 se konal 10.ročník Scorpisons Cupu v Olomouci. Bojovalo okolo 230 závodníků, ze zahraničních týmů se zúčastnil pouze oddíl ze Slovenska. Za Gladiator Dojang zápasili Adam, Marek, Martin a Nela. Část výpravy vyrazila v předvečer bojů do penzionu Fojtství, který se sice nachází 10 km od Sportovní haly, ale to bohatě vynahrazuje pěší vzdáleností od Zoo Olomouc. Samotné zápasy začaly téměř na čas, okolo 10. hodiny. Bojovalo se na elektronické vesty, na hlavu byl započítán i lehký kontakt... (fotogalerie)

X.APRÍLOVÝ TURNAJ, HUMPOLEC - 05.04.2014

. přidáno 19.04.2014 .

V sobotu 5.4.2014 proběhl v Humpolci další, tentokrát v pořadí již desátý, Aprílový turnaj. Z oddílu Gladiator Dojang vyrazilo reprezentovat náš oddíl pět závodníků za doprovodu dvou trenérů. Cesta byla až na časné vstávání, které jí předcházelo, bez nejmenších problémů. Z turnaje jsme si v souhrnu odvezli 1x zlato (Michal), 2x stříbro (Adam, Nela) a 2x bronz (Matěj, Marek). Děkujeme všem závodníkům za další povedený turnaj a všem přítomným (i vzdáleným) rodičům za podporu!... (fotogalerie)

SEMINÁŘ A ZKOUŠKY NA MISTROVSKÉ PÁSKY, PRAHA - 12.04.2014

. přidáno 17.04.2014 .

V sobotu 12. 4. 2014 proběhl seminář a zkoušky na mistrovské stupně pod vedením Mistra Lee Youn Jae (7. DAN) v zázemí oddílu Hirundo. Za Gladiator Dojang jsem se zúčastnila s Kubou, Dopolední část semináře probíhala od 9 do 12 hod, odpolední od 13 do 14 hod. Mistr Lee apeloval na nutnost umění správně předávat Taekwondo dál, na precizní ovládání základních technik. Celý systém přirovnal k pyramidě, potřebě šíření správně provedených technik skrz učitele, který je sám bude dokonale ovládat... (fotogalerie)

COBRA CUP 2014, PRAHA - 15.03.2014

. přidáno 08.04.2014 .

Dne 15.3.2014 se konal ve vršovické hale Slavia další ročník Cubra Cupu. Zároveň to byly první závody v roce 2014. Pro závodníky z našeho oddílu to byly i první závody po poměrně dlouhé pauze, která byla zaviněná předčasně ukončenou registrací k Vánočnímu turnaji, díky které jsme se ho bohužel nemohli zúčastnit. Náš poslední turnaj byl tedy Protivín, který se konal v listopadu minulého roku. Byly to tedy závody po více jak 4řech měsících. Byli jsme všichni zvědaví, jak se nám povede. Závodů se účastnili: Marek, Martin, Adam, Michal a Nela. Přes všechna očekávání závody dopadly opravdu velmi, velmi dobře... (fotogalerie)